Jeden z nejbohatších Čechů Karel Komárek bude dnes v Moskvě oficiálně představen jako sponzor Kontinentální hokejové ligy pro sezonu 2011/2012.

Podle neoficiálních informací jde o sponzoring v řádech milionů eur. Na oplátku bude logo MND zpodobněno na internetových stránkách soutěže a na velkoplošných obrazovkách na stadionech.

Plovajko: Čekali jsme na to dlouho

"Způsob jak zviditelnit MND na ruském trhu jako silnou společnost jsme hledali dlouho," říká mluvčí KKCG Daniel Plovajko. "Je to pro nás do budoucna perspektivní trh. MND je v rusku nová značka a my chceme, aby zde byla vidět".

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se