Viktoria Plzeň má po svém historicky prvním zápase v Lize mistrů po remíze s běloruským Borisovem bod. Ale mohla mít třikrát tolik, jen kdyby svěřenci trenéra Pavla Vrby ubránili poločasové vedení 1:0.

"Jsem zklamaný, protože jsme vedli a mohli jsme vyhrát. Limberský a Pilař měli ve druhé půli příležitosti, ze kterých mohli rozhodnout, ale Borisov využil jedinou šanci, kterou si vypracoval," hodnotil Vrba utkání.

"Bod beru, ale jsem zkalamný, že nejsou tři. Mohli jsme být první ve skupině," připomněl remízu ve druhém skupinovém zápase, ve kterém Barcelona remizovala s Milánem 2:2.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se