Karel Abraham, jediný český zástupce v závodech MotoGP, nedokončil první kolo španělské VC Aragonie. Český závodník startoval z osmé pozice, ale bohužel hned v prvním kole upadl. Z tratě ho museli odvést lékaři, aby mohl být převezen do nemocnice v Alcaňízu .

Závodník nakrátko ztratil vědomí, rentgen přímo v areálu neodhalil žádnou zlomeninu. "Udělali mu CT hlavy, měl by být v pořádku. Nechali si ho do devíti v nemocnici na pozorování," řekl Karel Abraham starší, závodníkův otec a šéf stáje AB Cardion.

Abraham se po startu z osmé pozice propadl, do první zatáčky vjížděl s hlavní částí závodníků. První kolo nedokončil ani Ital Andrea Dovizioso, který také upadl.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se