Ačkoliv se Arsenalu na začátku sezony nedaří, manažer Arséne Wenger se o místo bát nemusí. Potvrdil to výkonný ředitel Arsenalu Ivan Gazidis.
"Ne, určitě by neměl mít strach," prohlásil Gazidis.
Arsenal zažívá nejhorší vstup do sezony za posledních 58 let, tři z pěti ligových utkání prohrál, naposledy 3:4 o víkendu v Blackburnu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






