Dvojnásobný cyklokrosový mistr světa Zdeněk Štybar vstoupí do nové sezony v tradičním Toi Toi cupu v sobotu ve Stříbře. Netají, že jeho letošní cíl opět míří ke špičkovým výkonům a co nejlepším umístěním v každém závodě.
Letošní léto jste prožil ve více než deseti silničních závodech. S jakými pocity?
V novém prostředí jsem získal další cenné zkušenosti. Bylo to však dost náročné léto, v němž jsem se nemohl věnovat technice a chybělo mně i víc speciálních krosových tréninků. Naopak z etapových závodů mám dost síly, a tak jsem sám zvědavý, jak se mi bude dařit.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






