Dvojnásobný cyklokrosový mistr světa Zdeněk Štybar vstoupí do nové sezony v tradičním Toi Toi cupu v sobotu ve Stříbře. Netají, že jeho letošní cíl opět míří ke špičkovým výkonům a co nejlepším umístěním v každém závodě.

Letošní léto jste prožil ve více než deseti silničních závodech. S jakými pocity?
V novém prostředí jsem získal další cenné zkušenosti. Bylo to však dost náročné léto, v němž jsem se nemohl věnovat technice a chybělo mně i víc speciálních krosových tréninků. Naopak z etapových závodů mám dost síly, a tak jsem sám zvědavý, jak se mi bude dařit.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se