Přes sto milionů liber, což je v přepočtu víc než 2,8 miliardy korun, hodlají investovat do výstavby nového tréninkového komplexu bohatí arabští šejkové, kteří vlastní fotbalový klub Manchester City.

Nedaleko svého stadionu chtějí na ploše přesahující 32 hektarů vybudovat nejlepší fotbalovou akademii světa. Ta má obsahovat patnáct fotbalových hřišť s vyhřívaným trávníkem a umělým osvětlením. Součástí komplexu bude podle sport.sk také stadion s ochozy pro sedm tisíc diváků. Najednou tu může trénovat až čtyři sta talentovaných fotbalistů.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se