Trenér František Straka začal asi své nejkurióznější angažmá v kariéře. Jako trenér vedl první trénik Slavie. S týmem se seznámil pro něj velmi typickým proslovem. “První dojem je velice pozitivní,“ pronesl Straka po tréninku.

František Straka v pondělí dopoledne vedl svůj první trénink fotbalistů Slavie. V úvodu k hráčům dlouho promlouval, pak si vzal každého individuálně.

Pokud někdo čekal rozhněvané zástupy fanoušků Slavie či Sparty, byl zklamán. Na trénink Slavie bylo zvědavo jen několik desítek novinářů. I tak to podle slávistů byl největší zájem od doby, kdy vypadli v předkole Ligy mistrů se Sheriffem Tiraspol.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se