Trenér František Straka začal asi své nejkurióznější angažmá v kariéře. Jako trenér vedl první trénik Slavie. S týmem se seznámil pro něj velmi typickým proslovem. “První dojem je velice pozitivní,“ pronesl Straka po tréninku.
František Straka v pondělí dopoledne vedl svůj první trénink fotbalistů Slavie. V úvodu k hráčům dlouho promlouval, pak si vzal každého individuálně.
Pokud někdo čekal rozhněvané zástupy fanoušků Slavie či Sparty, byl zklamán. Na trénink Slavie bylo zvědavo jen několik desítek novinářů. I tak to podle slávistů byl největší zájem od doby, kdy vypadli v předkole Ligy mistrů se Sheriffem Tiraspol.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






