Jezdí nejlépe, je k neporažení, zítra s největší pravděpodností obhájí mistrovský titul. Pokud ne zítra, bude mít nové pokusy v dalších závodech. Přes to všechno Sebastian Vettel stále ztrácí na nejlépe placené závodníky na okruhu formule 1.

Jezdec rakouské stáje Red Bull si ročně příjde na 12 milionů eur. Ani tato astronomická částka ale není ve světě nejprestižnějších automobilových závodů nejvyšší. Ještě více si za jednu sezonu vydělá automobilová legenda Michael Schumacher (13 mil.) a vůbec nejlépe placeným jezdcem je Fernando Alonso ve Ferrari (15mil.).

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se