Jezdí nejlépe, je k neporažení, zítra s největší pravděpodností obhájí mistrovský titul. Pokud ne zítra, bude mít nové pokusy v dalších závodech. Přes to všechno Sebastian Vettel stále ztrácí na nejlépe placené závodníky na okruhu formule 1.
Jezdec rakouské stáje Red Bull si ročně příjde na 12 milionů eur. Ani tato astronomická částka ale není ve světě nejprestižnějších automobilových závodů nejvyšší. Ještě více si za jednu sezonu vydělá automobilová legenda Michael Schumacher (13 mil.) a vůbec nejlépe placeným jezdcem je Fernando Alonso ve Ferrari (15mil.).
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







