Čtveřici Petra Kvitová, Lucie Šafářová, Lucie Hradecká a Květa Peschkeová nominoval kapitán českého týmu Petr Pála pro finále Fed Cupu proti Rusku. Do finále prestižní týmové soutěže žen, které se hraje 5. a 6. 11. v Moskvě, se český tým dostal poprvé po třiadvaceti letech.

"Nominace se mi nedělala vůbec lehce, strávil jsem nad tím několik nocí," přiznal Pála, který měl poměrně velký výběr. Sedm českých tenistek je aktuálně v první světové padesátce. "Tým ještě doplním o jednu hráčku, abychom neměli žádné problémy, kdyby se některá z holek například zranila," dodal Pála.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se