Sparta doma prohrála s Libercem 0:3, což si samozřejmě užívají hráči severočeského klubu. "Máme ohromnou radost. Jsme moc rádi, že jsme nejen vyhráli, ale předvedli i dobrý výkon," pronesl pro IHNED.cz záložník Liberce Lukáš Vácha. 

"Z minulých kol jsme měli co napravovat. Povedlo se nám vstřelit brzy branku, hned potom druhou. Náš výkon byl lepší než Sparty a říká se, že soupeř hraje to, co mu dovolíte," pokračoval v hodnocení Vácha.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se