Sparta doma prohrála s Libercem 0:3, což si samozřejmě užívají hráči severočeského klubu. "Máme ohromnou radost. Jsme moc rádi, že jsme nejen vyhráli, ale předvedli i dobrý výkon," pronesl pro IHNED.cz záložník Liberce Lukáš Vácha.
"Z minulých kol jsme měli co napravovat. Povedlo se nám vstřelit brzy branku, hned potom druhou. Náš výkon byl lepší než Sparty a říká se, že soupeř hraje to, co mu dovolíte," pokračoval v hodnocení Vácha.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




