V atmosféře nenávisti k novému kouči Slavie Františku Strakovi se v Praze na Žižkově dohrávalo desáté kolo první fotbalové ligy. A bývalého kovaného Sparťana nepotěšil ani výsledek prvního zápasu, který strávil na lavičce vršovického celku - Slavia prohrála 0:1.
Jediný gól utkání dal bývalý slávistický fotbalista David Kalivoda, který se po půlhodině hry dostal před vápnem k míči, přešel přes Kaufmana a překonal brankáře Čontofalského. Po gólu se neradoval, ale tleskali mu i fanoušci Slavie. "Proti Slavii se mi docela daří, ale když jí dám gól nikdy ho neslavím. Jsem slávista," přiznal.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.













