V atmosféře nenávisti k novému kouči Slavie Františku Strakovi se v Praze na Žižkově dohrávalo desáté kolo první fotbalové ligy. A bývalého kovaného Sparťana nepotěšil ani výsledek prvního zápasu, který strávil na lavičce vršovického celku - Slavia prohrála 0:1.

Jediný gól utkání dal bývalý slávistický fotbalista David Kalivoda, který se po půlhodině hry dostal před vápnem k míči, přešel přes Kaufmana a překonal brankáře Čontofalského. Po gólu se neradoval, ale tleskali mu i fanoušci Slavie. "Proti Slavii se mi docela daří, ale když jí dám gól nikdy ho neslavím. Jsem slávista," přiznal.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se