Zatímco manažer Manchesteru United Alex Ferguson hovoří o své nejhorší porážce a nemůže debaklu uvěřit, v Manchesteru City vysokou výhru 6:1 nad městským rivalem oslavují. "Takhle se tvoří sen," řekl obránce Citizens Micah Richards.
Manchester City vládne Anglii. Po devíti kolech je v čele soutěže s pětibodovým náskokem na United, body ztratil jen za jednu remízu. Úctyhodných je i 33 vstřelených branek.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






