Zatímco manažer Manchesteru United Alex Ferguson hovoří o své nejhorší porážce a nemůže debaklu uvěřit, v Manchesteru City vysokou výhru 6:1 nad městským rivalem oslavují. "Takhle se tvoří sen," řekl obránce Citizens Micah Richards. 

Manchester City vládne Anglii. Po devíti kolech je v čele soutěže s pětibodovým náskokem na United, body ztratil jen za jednu remízu. Úctyhodných je i 33 vstřelených branek.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se