Olomoucký brankář Petr Drobisz si nezachytá osmnáct měsíců kvůli své účasti v údajném uplácení výsledku zápasu mezi Sigmou Olomouc a Bohemians Praha v roce 2009. Odvolací a revizní komise Fotbalové asociace České republiky totiž potvrdila trest pro olomouckého fotbalistu. Dvouletý trest zákazu činnosti, který dostal bývalý sportovní ředitel Sigmy Jiří Kubíček, však zrušila.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










