Olomoucký brankář Petr Drobisz si nezachytá osmnáct měsíců kvůli své účasti v údajném uplácení výsledku zápasu mezi Sigmou Olomouc a Bohemians Praha v roce 2009. Odvolací a revizní komise Fotbalové asociace České republiky totiž potvrdila trest pro olomouckého fotbalistu. Dvouletý trest zákazu činnosti, který dostal bývalý sportovní ředitel Sigmy Jiří Kubíček, však zrušila.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se