Ministr školství, mládeže a tělovýchovy Josef Dobeš přidělil nově vzniklému Českému svazu motocyklového sportu národní autoritu. Čeští motocyklisté se tak budou ve světě zastupovat sami.

Mezinárodní federace rozhodne

Definitivně bude jasno na začátku prosince, kdy ministrovo rozhodnutí musí na zasedání schválit Mezinárodní motocyklová federace FIM. Do této doby motocyklové sporty zastupoval Autoklub České republiky, který bude i nadále na mezinárodním poli působit, bude ale zastupovat pouze automobilový sport.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se