Ministr školství, mládeže a tělovýchovy Josef Dobeš přidělil nově vzniklému Českému svazu motocyklového sportu národní autoritu. Čeští motocyklisté se tak budou ve světě zastupovat sami.
Mezinárodní federace rozhodne
Definitivně bude jasno na začátku prosince, kdy ministrovo rozhodnutí musí na zasedání schválit Mezinárodní motocyklová federace FIM. Do této doby motocyklové sporty zastupoval Autoklub České republiky, který bude i nadále na mezinárodním poli působit, bude ale zastupovat pouze automobilový sport.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




