K motocyklovým fanouškům míří z Brna dobrá zpráva. Velká cena by se na Masarykově okruhu měla jet i v dalších letech. Zástupci automotodromu to spolu s několika politiky oznámili po nedělní Grand Prix.
Ministerstvo školství, do jehož kompetence sport spadá, ministerstvo dopravy, město Brno a Jihomoravský kraj totiž přispějí pořadatelům Velké ceny na zalistovací poplatek, který činí více než 70 milionů korun.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











