K motocyklovým fanouškům míří z Brna dobrá zpráva. Velká cena by se na Masarykově okruhu měla jet i v dalších letech. Zástupci automotodromu to spolu s několika politiky oznámili po nedělní Grand Prix.

Ministerstvo školství, do jehož kompetence sport spadá, ministerstvo dopravy, město Brno a Jihomoravský kraj totiž přispějí pořadatelům Velké ceny na zalistovací poplatek, který činí více než 70 milionů korun.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se