Už v úterý čeká jeho tým domácí zápas v Lize mistrů s opěvovanou Barcelonou, navíc před týdnem oznámil, že bude kandidovat na předsedu Fotbalové asociace ČR. Majitel fotbalové Plzně Tomáš Paclík je v posledních dnech na roztrhání.

HN: Užijete si v tom momentálním shonu vůbec úterní utkání s Barcelonou?

Doufám, že ano. To poslední jsem si užil. Hlavně jsem si řekl, že zápasy v Lize mistrů si nenechám zkazit, protože ten první s Borisovem jsem kvůli minulé valné hromadě skoro nevnímal a pak mě to mrzelo. Takže se teď snažím soustředit alespoň jeden den na zápas.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se