Už v úterý čeká jeho tým domácí zápas v Lize mistrů s opěvovanou Barcelonou, navíc před týdnem oznámil, že bude kandidovat na předsedu Fotbalové asociace ČR. Majitel fotbalové Plzně Tomáš Paclík je v posledních dnech na roztrhání.
HN: Užijete si v tom momentálním shonu vůbec úterní utkání s Barcelonou?
Doufám, že ano. To poslední jsem si užil. Hlavně jsem si řekl, že zápasy v Lize mistrů si nenechám zkazit, protože ten první s Borisovem jsem kvůli minulé valné hromadě skoro nevnímal a pak mě to mrzelo. Takže se teď snažím soustředit alespoň jeden den na zápas.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




