Hodně těžce nesl kapitán Mezinárodního týmu Greg Norman porážku s týmem USA v letošním Presidents Cupu. A nahlas volá po změnách pravidel, které by zvýhodnily hostitelský tým.

Mezinárodní tým má totiž v dosavadní historii Presidents Cupu spíš roli otloukánka. Z devíti zápasů sedmkrát prohrál, jednou remizoval a pouze jednou vyhrál – v roce 1998 v Melbourne. Sen, že na stejném hřišti dosáhne světový výběr na druhé vítězství, Američané rozprášili jednoznačně. 

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se