Hodně těžce nesl kapitán Mezinárodního týmu Greg Norman porážku s týmem USA v letošním Presidents Cupu. A nahlas volá po změnách pravidel, které by zvýhodnily hostitelský tým.
Mezinárodní tým má totiž v dosavadní historii Presidents Cupu spíš roli otloukánka. Z devíti zápasů sedmkrát prohrál, jednou remizoval a pouze jednou vyhrál – v roce 1998 v Melbourne. Sen, že na stejném hřišti dosáhne světový výběr na druhé vítězství, Američané rozprášili jednoznačně.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





