Martin Koukal, dlouholetý běžecký reprezentant a mistr světa na volné padesátce z Val di Fiemme 2003, se letos rozhodl věnovat dálkovým běhům. A z Dukly si to namířil do rakouského Skinfit Racing Teamu.

Proč jste se rozhodl pro tento krok?
S loňskou sezonou jsem byl velice nespokojený. Ztratila se mi chuť a radost z lyžování. V posledních týdnech jsem si připadal jako tovární dělník. A proto jsem po 14 letech v české reprezentaci, spíš jen na zkoušku, podepsal roční smlouvu s rakouským týmem. Byl to sice krok do neznáma, ale chtěl jsem zkusit něco jiného, i když jsem si myslel, že si asi nepolepším, spíš jsem se připravoval na skromnější období.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se