Už v 11 hodin dopoledne usedne ve Velké Bíteši ke stolu mimořádná valná hromada Asociace profesionálních klubů, aby spojila hlavy nad projektem, který přistál na stole ze Slovenska. Slováci by rádi vstoupili do české nejvyšší hokejové soutěže a myslí to opravdu vážně.

Slovenská strana dokonce vypracovala čtyři návrhy, ve kterých se počítá se zapojením slovenských družstev do české soutěže. Nejreálněji se jeví možnost, že by se do extraligy připojily týmy z Košic a Bratislavy a soutěž by se rozdělila na dvě divize.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se