Bývalý kapitán anglické fotbalové reprezentace David Beckham si vyzkoušel, jaké to je doopravdy přihrávat poslepu. Slavný záložník si v pátek zatrénoval s britským národním týmem nevidomých, který se připravuje na paralympijské hry v Londýně.
Novopečený šampion zámořské ligy MLS s klubem Los Angeles Galaxy, proslulý svou kopací technikou, také zjistil, jak se kopou penalty, když člověk nevidí. S páskou na očích absolvoval tři pokusy: první poslal hodně vedle branky, při druhé trefil břevno a při třetím poslal míč do pravého horního rohu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



