Bývalý kapitán anglické fotbalové reprezentace David Beckham si vyzkoušel, jaké to je doopravdy přihrávat poslepu. Slavný záložník si v pátek zatrénoval s britským národním týmem nevidomých, který se připravuje na paralympijské hry v Londýně.

Novopečený šampion zámořské ligy MLS s klubem Los Angeles Galaxy, proslulý svou kopací technikou, také zjistil, jak se kopou penalty, když člověk nevidí. S páskou na očích absolvoval tři pokusy: první poslal hodně vedle branky, při druhé trefil břevno a při třetím poslal míč do pravého horního rohu.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se