Oba kluby potřebují vyhrát, aby se přiblížily příčkám, na které míří jejich ambice. Slavia se zvedla po příchodu trenéra Straky, v pěti zápasech třikrát vyhrála, jednou prohrála a remizovala. Baníku se nedaří, je na čtrnáctém místě tabulky a bije na poplach.

„Bodovat je povinnost. Musíme napravit zápas s Příbramí, který mi doteďka vrtá hlavou. Prohráli jsme si ho sami. Jsme v pozici, že pokud Žižkov a Olomouc vyhrají, spadneme zase na poslední místo a to by bylo obrovsky nepříjemné,“ pronesl trenér Baníku Ostrava, který si může ulevit. Žižkov nevyhrál.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se