Alex Ferguson v listopadu oslavil na lavičce Manchesteru United 25 let a během několika týdnů se dočkal druhého největšího debaklu své čtvrt století dlouhé mise. Na konci října jeho tým podlehl 1:6 Manchesteru City a byla to nejtěžší Fergusonova porážka na lavičce Reds.
Teď jeho tým vypadl z ligy mistrů už v základní skupině, když nedokázal postoupit ze skupiny s Galati, Benfikou a Basilejí.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







