Alex Ferguson v listopadu oslavil na lavičce Manchesteru United 25 let a během několika týdnů se dočkal druhého největšího debaklu své čtvrt století dlouhé mise. Na konci října jeho tým podlehl 1:6 Manchesteru City a byla to nejtěžší Fergusonova porážka na lavičce Reds.


Teď jeho tým vypadl z ligy mistrů už v základní skupině, když nedokázal postoupit ze skupiny s Galati, Benfikou a Basilejí.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se