Tomáš Řepka na tiskové konferenci potvrdil angažmá v Českých Budějovicích. V klubu se sejde s bývalými kolegy ze Sparty Karlem Poborským a Jiřím Kotrbou.
"Když nevyšla jednání s Plzní, byl jsem hodně zklamaný a chtěl s fotbalem seknout. Jsem rád, že Budějovice mi daly šanci a důvěru," prohlásil Řepka při podpisu smlouvy na rok a půl. "Může se stát, že naše spolupráce skončí i dřív. Máme dohodu, že si každý půlrok sedneme a řekneme si, zda je spolupráce ok," prohlásil Poborský.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




