Tomáš Řepka na tiskové konferenci potvrdil angažmá v Českých Budějovicích. V klubu se sejde s bývalými kolegy ze Sparty Karlem Poborským a Jiřím Kotrbou.

"Když nevyšla jednání s Plzní, byl jsem hodně zklamaný a chtěl s fotbalem seknout. Jsem rád, že Budějovice mi daly šanci a důvěru," prohlásil Řepka při podpisu smlouvy na rok a půl. "Může se stát, že naše spolupráce skončí i dřív. Máme dohodu, že si každý půlrok sedneme a řekneme si, zda je spolupráce ok," prohlásil Poborský. 

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se