Český brankář Tomáš Vokoun si ve středečním utkání NHL připsal druhou nulu sezony, když kryl všech třicet střel Pittsburghu a dovedl Washington k výhře 1:0.

Pětatřicetiletý gólman v předchozích dvou zápasech inkasoval shodně po čtyřech gólech, přesto dostal přednost před krajanem Michalem Neuvirthem po sedmé v řadě a stal se první hvězdou utkání. Jedinou branku vstřelil v 16. minutě Jason Chimera.

Český hokejista Aleš Hemský ukončil gólový půst, který trval třináct utkání, a střelou z levého kruhu poslal zápas mezi Edmontonem a New Jersey do prodloužení. Hemského Edmonton se nakonec z výhry neradoval.

Dobrý konec pro hostující Devils v poměru 2:1 zajistil útočník Zach Parise, který zužitkoval šikovnou přihrávku Patrika Eliáše a zakončoval do odkryté branky.