"Berdych se zachoval špatně a reagoval zcela nepřiměřeně," píše na sociální síti Twitter jedna z fanynek Australian Open. Další se pak nebojí jít ještě dál: "Berdych je hlupák!" píše na rovinu.
Český tenista totiž po utkání 4. kola se Španělem Almagrem, které zvádl se ztrátou jednoho setu a postoupil tak mezi osm nejlepších tenistů, svému soupeři nepodal ruku, což vyvolalo velkou vlnu nespokojenosti.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





