"Berdych se zachoval špatně a reagoval zcela nepřiměřeně," píše na sociální síti Twitter jedna z fanynek Australian Open. Další se pak nebojí jít ještě dál: "Berdych je hlupák!" píše na rovinu. 

Český tenista totiž po utkání 4. kola se Španělem Almagrem, které zvádl se ztrátou jednoho setu a postoupil tak mezi osm nejlepších tenistů, svému soupeři nepodal ruku, což vyvolalo velkou vlnu nespokojenosti.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se