Štěpánek spolu s Indem Leandrem Paesem porazili v semifinále turnaje deblů druhé nasazené Bělorusa Maxe Mirného a Kanaďana Daniela Nestora 2:6, 6:4, 6:4. Jejich soupeři v boji o titul budou první nasazená bratři Mike a Bob Bryanovi, kteří útočí na čtvrtý titul v řadě.

Paes, legenda mezi deblisty a majitel šesti grandslamových titulů, chce v Melbourne uspět. V Austrálii totiž ještě nikdy nevyhrál. Navíc osmatřicetiletý Ind hned tři ze svých titulů získal s českými spoluhráči Martinem Dammem a Lukášem Dlouhým. Česko-indická spolupráce by mohla zafungovat i teď.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se