Česká jednička Petra Kvitová navýšila náskok českého týmu v prvním kole Fed Cupu s Německem, když v infarktovém duelu porazila Julii Görgesovou 3:6, 6:3 a 10:8. První bod zařídila Iveta Benešová senzačním vítězstvím nad Sabine Lisickou, kterou mostecká rodačka přehrála ve třech setech.
Němka Görgesová sahala po senzačním vítězství nad Petrou Kvitovou. Světová dvojka však stejné překvapení jako Sabine Lisická nedopustila a nakonec vybojovala pro české barvy veledůležitý druhý bod.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



