Kapitán Petr Pála vyzdvihl bojovnost českých tenistek. Jeho svěřenkyně v čele s Petrou Kvitovou vyhrály v 1. kole Fed Cupu v Německu 4:1 na zápasy, ale o postupu do semifinále rozhodly už po třech dvouhrách. Všechny nicméně byly vyrovnané a Kvitová i Iveta Benešová vývoj otáčely.

"Je fantastický, že se nám povedlo rozhodnout už po třech zápasech. Bylo to přání, ale ne jistota, a chtěl bych vyzdvihnout bojovnost holek. V zápasech vždy prohrávaly, ale zvedly se," řekl Pála, který loni dovedl tým k triumfu v soutěži.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se