České tenistky si v nejkratší možné době zajistily postup do semifinále Fed Cupu. Třetí bod s jedním z favoritů celého ročníku, Německem, získala Petra Kvitová. V duelu tenisových jedniček obou týmů zdolala Sabine Lisickou ve třech setech v poměru 6:7, 6:4 a 6:1.

Utkání jsme sledovali v podrobné on-line reportáži - čtěte ZDE

Kvitová utkání zvládla především díky brilantnímu servisu. O své podání nepřišla za 2 hodiny a 10 minut zápasu ani jednou. "Sabine dnes hrála úplně jinak než včera. Jsem ráda, že jsem to zvládla. Teď si můžeme zbytek víkendu užít a hrát v klidu," usmívala se po utkání Kvitová.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se