České tenistky ve Stuttgartu vstoupily vítězně do letošního Fed Cupu. V úvodním zápase byla jasnou favoritkou domácí Sabine Lisická, avšak Ivetě Benešové se povedlo Němku přehrát ve třech setech 2:6, 6:4 a 6:2. Lisickou v průběhu zápasu srážely nevynucené chyby, a přestože úvodní sadu dokázala vyhrát, nakonec Benešové překvapivě podlehla.

Sabine Lisická do utkání vstoupila nervózně a ihned v úvodní hře nabídla mostecké rodačce několik brejkbolů. Benešová je však nevyužila a byla potrestána. Hned v následující hře ji totiž Lisická o podání připravila a přesnou hrou nakonec první set získala v poměru 6:2.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se