Tři útočné doskoky, čtyři fauly a dvě ztráty - tím se zapsal Jan Veselý do statistik zápasu, v němž basketbalisté Washingtonu porazili v NBA Toronto 111:108 po prodloužení. Český basketbalista odehrál deset minut a nedal ani bod a na koš soupeře ani nevystřelil. Z celého týmu Wizards byl nejhorší v bilanci plus/mínus, v níž se dostal na -9. Skvělý zákrok ale předvedl, když zablokoval donášku Leandra Barbosy, který běžel přes celé hřiště sám do koše.

Basketbalisté Washingtonu se na pátou výhru v sezoně nadřeli, přestože v průběhu utkání vedli až o 18 bodů. Toronto ale předvedlo ve druhé půli stíhací jízdu, díky níž dotáhlo utkání do prodloužení. V něm Wizards udrželi soupeře na třech bodech, a tak jej porazili podruhé z dosavadních tří vzájemných zápasů.

Washington střelecky táhl John Wall s 31 body a Nicky Young s 29. Toronto se mohlo opřít o Linase Kleizu a Jarreda Baylesse, kteří nastříleli po 30 bodech.

Kobe Bryant sice nespasil Los Angeles Lakers, kteří podlehli Philadelphii 90:95, ačkoli čtyři a půl minuty před koncem vedli o sedm bodů, ale v první půli nastřílel 24 bodů, čímž se dostal v historických střeleckých tabulkách soutěže na páté místo před Shaquilla O'Neala. V druhé půli už přidal jen čtyři body.

Výsledky: Atlanta - Phoenix 90:99, Denver - Houston 90:99, Memphis - San Antonio 84:89, New Jersey - Chicago 87:108, New Orleans - Sacramento 92:100, New York - Utah 99:88, Orlando - LA Clippers 102:107 po prodl., Philadelphia - LA Lakers 95:90, Portland - Oklahoma City 107:111 po prodl., Washington - Toronto 111:108 po prodl (za domácí Veselý 3 doskoky).