Roman Šebrle se na republikovém halovém šampionátu ve vícebojích ziskem 6105 bodů zařadil v letošních sedmibojařských světových tabulkách na třetí místo a pokud ho už nikdo v nejbližších dvou týdnech nepředstihne, zúčastní se ve dnech 9. - 11. března halového mistrovství světa v Istanbulu.

O víkendu jste získal skoro o tři sta bodů víc, než před dvěma týdny v mezistátním pětiutkání. V čem vidíte tento obrovský výkonnostní skok?
Po třech měsících v americkém a africkém teple jsem byl jalový, nebyl jsem rozzávoděný. Ale při svém druhém letošním vystoupení o víkendu už jsem byl s většinou výkonů spokojen.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se