V hráčském kádru nastal v zimě doslova průvan. Viktoria se rozloučila s většinou fotbalistů, kteří v ní byli na hostování a do Sparty za osm milionů prodala brankáře Vaclíka. Toho by měl nahradit plzeňský Ticháček a řada dalších nových hráčů.
„Není snadné získat z české ligy skutečnou posilu, a proto máme na soupisce i dva Estonce a tři Slováky. Jednali jsme i s Řepkou a plzeňským Ševinským, ale z obou přestupů z různých důvodů sešlo,“ prozrazuje Jiří Steinbroch, člen představenstva.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




