V hráčském kádru nastal v zimě doslova průvan. Viktoria se rozloučila s většinou fotbalistů, kteří v ní byli na hostování a do Sparty za osm milionů prodala brankáře Vaclíka. Toho by měl nahradit plzeňský Ticháček a řada dalších nových hráčů.

„Není snadné získat z české ligy skutečnou posilu, a proto máme na soupisce i dva Estonce a tři Slováky. Jednali jsme i s Řepkou a plzeňským Ševinským, ale z obou přestupů z různých důvodů sešlo,“ prozrazuje Jiří Steinbroch, člen představenstva.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se