Svůj návrat mezi českou fotbalovou elitu berou takřka jako zázrak. A to hlavně díky finančním potížím a dluhům, které je trápí. I s nimi však Viktoria Žižkov postoupila ze druhé ligy do nejvyšší soutěže a v ní si klade jediný cíl - záchranu.

Majitel Luděk Vinš na tiskové konferenci nejprve všem v klubu poděkoval za uplynulou sezonu a poté informoval, že klub odeslal peníze, které jim k uhrazení určila arbitrážní komise, a tím mohou být Žižkovu odblokovány přestupy. "Ty částky nebyly malé, jednalo se o částku přes dva miliony korun," řekl Vinš.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se