Svůj návrat mezi českou fotbalovou elitu berou takřka jako zázrak. A to hlavně díky finančním potížím a dluhům, které je trápí. I s nimi však Viktoria Žižkov postoupila ze druhé ligy do nejvyšší soutěže a v ní si klade jediný cíl - záchranu.
Majitel Luděk Vinš na tiskové konferenci nejprve všem v klubu poděkoval za uplynulou sezonu a poté informoval, že klub odeslal peníze, které jim k uhrazení určila arbitrážní komise, a tím mohou být Žižkovu odblokovány přestupy. "Ty částky nebyly malé, jednalo se o částku přes dva miliony korun," řekl Vinš.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





