Fotbalisté Leverkusenu měli před utkáním s Barcelonou skromná přání, jenže se jim nevyplnilo ani to, aby se v odvetě na Nou Campu ještě o něco hrálo. Barcelona vyhrála v Leverkusenu v prvním osmifinále Ligy mistrů 3:1 a jistě vykročila do čtvrtfinále.
K výhře Barcelonu nasměroval chilský útočník Alexis Sánchez, jenž vstřelil první dvě branky katalánského celku. A obou gólů docílil, když dostal přihrávku do otevřené obrany domácích a neomylně překonal brankáře Lena.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








