Mohli zrekonstruovaný stadion pokřtít vskutku velkolepě, k výhře nad silným německým Schalke měli fotbalisté Plzně nakročeno, jenže nakonec s ním v prvním utkání play-off Evropské ligy remizovali 1:1. Odveta příští čtvrtek v Gelsenkirchenu tak bude pro Plzeň hodně těžká.
Plzeňští sehráli svůj první soutěžní zápas v novém kalendářním roce dobře, vedli od 22. minutě, kdy se hezky trefil Vladimír Darida. Západočeši ale soupeře dalšími góly soupeře nepoložili a Schalke se zmátořilo a v 75. minutě vyrovnal Klaas-Jan Huntelaar.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









