19. února 2002, tedy přesně před deseti lety, získal Aleš Valenta zlatou olympijskou medaili v akrobatických skocích na hrách v Salt Lake City. Na jeho vítězný skok double-full, double-full, full se vzpomíná dodnes.
Jak často si vzpomenete na váš olympijský skok?
Kdykoliv se mě na to někdo zeptá. Je to vždy impulz zvenku, sám od sebe na to moc nevzpomínám. Jsem natolik vytížený, že na to nemám myšlenky.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




