19. února 2002, tedy přesně před deseti lety, získal Aleš Valenta zlatou olympijskou medaili v akrobatických skocích na hrách v Salt Lake City. Na jeho vítězný skok double-full, double-full, full se vzpomíná dodnes.

Jak často si vzpomenete na váš olympijský skok?
Kdykoliv se mě na to někdo zeptá. Je to vždy impulz zvenku, sám od sebe na to moc nevzpomínám. Jsem natolik vytížený, že na to nemám myšlenky.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se