Plzeň díky evropským pohárům a prodeji Petra Jiráčka získala v této sezoně přes 400 milionů korun. Utrácení za zvučné posily se ale nechystá. Majitel klubu Tomáš Paclík chce, aby klub dál hospodařil se stávajícím rozpočtem 80-90 milionů korun.

"Jsme středněrozpočtový klub a tím chceme zůstat," říká Paclík. Vydělané miliony z Ligy mistrů nebo Jiráčkova přestupu mají sloužit klubu především jako rezerva do dalších let.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se