Plzeň díky evropským pohárům a prodeji Petra Jiráčka získala v této sezoně přes 400 milionů korun. Utrácení za zvučné posily se ale nechystá. Majitel klubu Tomáš Paclík chce, aby klub dál hospodařil se stávajícím rozpočtem 80-90 milionů korun.
"Jsme středněrozpočtový klub a tím chceme zůstat," říká Paclík. Vydělané miliony z Ligy mistrů nebo Jiráčkova přestupu mají sloužit klubu především jako rezerva do dalších let.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





