Hokejové Brno se dočkalo. Kometa slaví po návratu do extraligy první postup do vyřazovacích bojů, které si v nejvyšší české soutěži zahraje po pětadvaceti letech. Kometa se přitom vůbec nemusela spoléhat na zaváhání Karlových Varů v Třinci, posup si vydřela sama, když uspěla na hřišti Mladé Boleslavi v poměru 3:2.

Velmi důstojně se s působením v libeňské O2 Areně loučila Slavia. Už jistý účastník play-out pozval fanoušky na vstupenku za dvacku a 8 125 natěšených diváků sledovalo, jak sešívaní drtí Vítkovice. Debaklem 8:1 sebrali Ostravanům kontrolu nad přímým postupem s elitní šesticí týmů.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se