Ve vedení nejvyšší hokejové soutěže v České republice panují obrovské zmatky. Vše začalo na přelomu roku snahou o uzavření extraligy a pokračovalo vypovězením smlouvy o spolupráci s Českým hokejovým svazem. To nyní znamená, že k 31. květnu řízení extraligy spadne zpět do rukou hokejovému svazu.
APK se chybný krok snažila rychle vyřešit, jenže v presu připravovaný návrh smlouvy neodpovídal stanovám svazu a byl nekompromisně smeten se stolu. Jak je ale vůbec možné, že extraliga tak odfláknutou smlouvu vůbec navrhne? "To se radši zeptejte těch, co jí připravovali. Já to opravdu nevím," kroutí bezmocně hlavou ředitel extraligy Stanislav Šulc a jen potvrzuje, že APK vůbec netuší, co dělá.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





