Podle šéfa slovenského svazu Jána Kozáčika je příchod kouče plzeňské Viktorie Pavla Vrby ke slovenské reprezentaci opět o něco blíž. Zástupci slovenského svazu se s Vrbou shodli na podmínkách spolupráce, nyní záleží na vedení plzeňského týmu, kde má kouč platnou smlouvu.

"S panem Vrbou jsme se dohodli na podmínkách velmi rychle, přijal i naši finanční nabídku. Nyní už záleží jen na tom, zda jej Plzeň uvolní," řekl pro sme.sk Kozáčik s tím, že nechce nic uspěchat a s jednáním počká dvě tři ligová kola. "Nečekám jednoduchá jednání, která budou za týden hotová, ale udělám všechno, abych Vrbu získal," dodal.

Zbývá vám ještě 40 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se