Nebylo překvapením, že trenér Pavel Vrba želel neproměněných šancí za stavu 1:0, z nichž alespoň jednu, kdyby fotbalisté Viktorie Plzeň proměnili, mohli pomýšlet na vítězství nad Schalke 04. Takhle se v úvodním zápase play-off Evropské ligy museli spokojit s remízou, protože německý soupeř vyrovnal.

Vyrovnal, ačkoli měl méně gólových příležitostí. "Schalke nás potrestalo, i když vzhledem k vývoji zápasu je remíza spravedlivá," mírnil domácí kouč svou hořkost. Snažil se na výsledku 1:1 najít pozitiva: "Pro nás je pochvala, že do pěti či šesti gólových situací jsme se dostali. Já oceňuju to, že jsme je měli s takovým soupeřem, takže naše hra měla svoji kvalitu.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se