Radek Dvořák a Tomáš Vincour přispěli každý jedním gólem k výhře Dallasu 3:1 v pátečním utkání hokejové NHL na ledě Edmontonu. Stars tak vyhráli pátý z posledních šesti zápasů a v tabulce Západní konference se bodově dotáhli na sedmé San Jose.

Čeští útočníci zařídili v druhé třetině pro svůj tým rozhodující dvoubrankový náskok. Dvořák ve 29. minutě svou čtvrtou trefou v sezoně otevřel skóre utkání, Vincour o čtyři minuty později zvýšil na 2:0 a zaznamenal svůj třetí gól v sezoně.

V předposlední minutě zápasu pečetil vítězství Dallasu třetím gólem při power-play do prázdné branky Michael Ryder. Půl minuty před závěrečnou sirénou pak Sam Gagner po asistenci Aleše Hemského vstřelil alespoň čestný úspěch domácích a připravil tak Kariho Lehtonena o třetí čisté konto v probíhajícím ročníku.

To si naopak připsal Johan Hedberg, jehož New Jersey rozstříleli Washington 5:0. Michala Neuvirtha v brance Capitals třikrát překonal Zach Parise, poslední pátou branku vstřelil na začátku 36. minuty Patrik Eliáš.