„Sním svůj telefon, pokud Arsenal postoupí do čtvrtfinále Ligy mistrů a video vystavím Youtube,“ napsal včera na Twitteru jeden z fanoušků Arsenalu. Absurdita jeho závazku měla vcelku výstižně vyjádřit naděje londýnského klubu, který v úvodním duelu s AC Milán prohrál 0:4.

Když v 25. minutě dával Tomáš Rosický na 2:0, popřáli mu možná kamarádi dobrou chuť. Český záložník se ve vápně dostal k nedůrazně odvrácenému míči a přesnou přízemní střelou zařídil, že se náskok AC Milán smrskl na polovinu. Rosický se v Lize mistrů trefil po 5 a půl letech, v soutěži zaznamenal teprve druhý gól za Arsenal.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se