Tvrdý pád z výšin zažívají hokejisté Třince. Pro stále ještě úřadujícího mistra extraligy skončila sezona úterním vyřazením v předkole play off. Oceláři s velkými rozpaky obsadili desáté místo.

"Moje pocity popíšu asi takto: sérii se Zlínem jsem ani neviděl, protože jsem si už daleko dřív naplánoval dovolenou v džungli a v duchu by mě opravdu nenapadlo, že s takovým mužstvem nebudeme hrát čtvrtfinále a skončíme v předkole," řekl ČTK viceprezident klubu Jan Czudek.

Ambiciózní a ekonomicky nadstandardně situovaný klub po loňském mistrovském tažení střízliví. Obhájce titulu opouští světla ramp a sezona pro něj končí o pět týdnů dříve než vloni. Už v předkole play off, kde nestačil na Zlín.

Mistr končí a play-off hrát nebude. Zlín mu v pátém utkání nedovolil vůbec nic - čtěte ZDE

"Velké zklamání. Odešli nám jen dva klíčoví hráči Krajíček s Růžičkou, to nebyly tak zásadní změny. Hodně jsme slavili a jen z podstaty se extraliga hrát nedá. Nebojím se říct, že jsme se utopili v oslavách. Začali jsme trénovat o dva měsíce později. Nedostatečná letní příprava, podcenění vstupu do sezony," pojmenoval Czudek hlavní příčiny krachu.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se