Hokejoví fanoušci v České republice se radují, možný příchod ruské KHL ale přidává na čela extraligových manažerů v už tak složité době další vrásky. Kluby se bojí odlivu fanoušků, sponzorů, médií a s tím i souvisejících financí.
"Je úplně jedno, jestli se hraje v Praze, Hradci nebo Bratislavě. Pro samotný český hokej KHL nemá žádný význam. Klubům ani extralize rozhodně nepomůže. Přínos to bude určitě pro hokejového fanouška, ale to je věc druhá a s ekonomickou situací českého hokeje bych to nespojoval," míní pardubický manažer Zbyněk Kusý.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





