Až v pátek 6. dubna čeští tenisté nastoupí v druhém kole Davis Cupu proti Srbsku, bude je za vítězstvím hnát 13 tisíc diváků. Pražská O2 Arena je na celý víkend vyprodaná.
Pořadatelé si jen na příjmech ze vstupného přijdou na 10 milionů korun. Od partnerů, kteří se mohou při akci prezentovat dostanou 6 milionů, 8 milionů pak zaplatí pražský magistrát.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





