Florbalový útočník Miroslav Kožušník z Havířova byl za pozitivní test na marihuanu potrestán zákazem startu na čtrnáct měsíců. Osmadvacetiletý Kožušník neprošel kontrolou při duelu 20. kola extraligy v Mladé Boleslavi 18. února a po oznámení výsledku zkoušky ani nepožadoval analýzu B vzorku. Torpedo zaplatí za jeho prohřešek pokutu 20 tisíc korun.

Kožušník má zastavenou činnost do 7. května 2013. "Rozhodli jsme se pro trest, který bude trvat vlastně celou příští sezonu. První čtyři měsíce z toho čtrnáctiměsíčního trestu jsou neefektivní, protože se nebudou hrát soutěže," řekl ČTK předseda disciplinární komise České florbalové unie Tomáš Březina.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se