Slávistická bída trvá. Fotbalisté pražské Slavie pokračují v jarní letargii. V malém derby na Julisce už počtvrté z pěti jarních zápasů hráli bez branek a opět nedokázali vyhrát.

Proti Dukle k tomu ani neměli blízko. Jarní lídr sešívané přehrával. Své okamžiky měli slávisté v prvním poločase, kdy se v šesté minutě o kousek netrefil Jarolím a po něm ani hlavou Latka. V 37. minutě se cpal před brankáře Hurka, leč Gedeon ho na poslední chvíli vytlačil.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se