Jedno z nejpevnějších spojení hráče a klubu v NBA je minulostí. Lídr Los Angeles Lakers Derek Fisher po třinácti letech v klubu končí.

Fisher nastupoval za Lakers od roku 1996 a začínal tak kariéru společně s Kobem Bryantem. Od té doby spolu vybojovali 5 titulů a tvořili pevné jádro jednoho z nejúspěšnějších týmů NBA. Fisher oblékal žluto-fialový dres po 13 sezon. Během let 2004- 2007 nastupoval ještě za tým Golden State Warriors a později také Utah Jazz, odkud se nakonec vrátil.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se